Aktuality » Tvořivá kachna - předvánoční dílničky

V listopadu pro Vás připravila s rukodělným kroužkem TVOŘIVÁ KACHNA předvánoční dílničky.
 
Po tři sobotní listopadová odpoledne je pro děti připravena dílnička, v prostorách naší keramické dílny, v ulici Janovského číslo 27. V době od 13:00 do 17:00 hodin, si zde děti mohou tvořit z papíru a různých doplňků přání, dárkové krabičky, vánoční ozdoby a další vánoční dekorace. Pro nejmenší děti, jsou připraveny oblíbené sádrové odlitky. Vstup je zdarma.
 
Každý týden, bude jinak tématicky zaměřen:
12.11. - proběhne ve tvoření a zdobení vánočních ozdob a přání,
19.11. - se pustíme do výroby postav anděla, Mikuláše, čerta, sovy nebo papírového věnce,
26.11. - naše poslední dílnička se zaměří na výrobu a zdobení různých dárkových krabiček, nebo si děti mohou vybrat výrobu postaviček, jako je sob, sněhulák, Mikuláš, kterou mohou použít na ozdobu květin, květináčů nebo váz.
Poprvé jsme připravili, také něco pro dospělé.
 
Po tři sobotní večery.od 18:00 - 20:00 hodin proběhnou tvořivé kurzy pro začátečníky. Pod vedením lektora, se zaměříme převážně na výrobu různých vánočních předmětů z papíru. Naučíme se používat vyřezávací stroj Big Shot,každý si vyzkouší práci s razítky, inkousty a dalšími medii.
 
Kapacita kurzu je omezena na 10 osob, rezervace na jednotlivé kurzy na e-mail: kachna.dietrichova@seznam.cz.
PROSÍM PŘI REZERVACI UVÁDĚT PŘÍJMENÍ, DATUM KURZU A POČET OSOB.
 
Cena kurzu je 100 Kč. Občerstvení zdarma.
 
Každý týden je připraven jiný kurz:
12.11. - zaměříme se na tvorbu tří různých druhů vánočních přání, první je klasické jednoduché zdobené vánočním motivem,druhé bude s kapsičkou na hotovost a poslední, které se naučíme, bude formou vrstvení 3D spolu se sadou visaček na dárky,
19.11. - tento týden si zájemci mohou vybrat ze dvou možností, a to je výroba foto alba, k jeho výrobě a zdobení je nutné donést si sebou fotky(velikost A6). Jako druhá možnost, bude výroba ozdobných zápisníčků,
26.11. - poslední sobotu bude v duchu balení dárků. Vyrobíme si různé druhy krabiček z papíru, slepíme si ozdobnou taštičku a proběhne ukázka balení lahví a dárků.