Florbal FP ST ST 15:30-16:30 ZŠ Františky Plamínkové

Florbalová liga DDM  ÚT 16:30-18:00 Gymnázium Nad Štolou

16:15-17:15

15:30-16:30

Gymnázium Nad Štolou

Stříbrný čtvrtek a zlatá neděle

Bohemians DDM Praha 7 slaví titul! Ve finále MČR dorostenců porazili Ostravu 9:5

Začali jsme výborně. Po patnácti minutách hry jsme vedli o čtyři branky a Ostrava nevstřelila ani jednu. Moravský klub se prosadil až ve druhé části, kdy nejdříve snížil na 1:4 a následně na 2:5. Hráči Ostravy se vzpamatovali až ve třetí třetině, kdy třemi góly smazali náš náskok a srovnali na 5:5. Pomohly jim k tomu i dva slepené góly v rozmezí třiceti vteřin! Zápas  rozhodla  dvě oslabení ostravského týmu. Obě totiž dokázali naši hráči využít a k tomu vždy přidali ještě branku. Díky vítězství 9:5 tak můžeme slavit prvenství v 1. dorostenecké lize.

Již ve čtvrtek odehráli naši junioři své třetí finálové utkání G2 ligy s favorizovaným Tatranem a po prohře  6:10 skončili stejně jako loni druzí. Co by za to druzí dali, kdyby byli druzí.