Karate

Ve školním roce 2016/17 otevíráme nové hodiny pro začátečníky, dospělé i předškolní děti v karate klubu KARATEDO LETNÁ.

Naše děti cvičí pro radost, některé se ale účastní i tuzemských a mezinárodních závodů. Dále pořádáme soustředění, semináře, zkoušky na stupně technické vyspělosti, atd.

Hodiny probíhají v plně vybavené tělocvičně na adrese Milady Horákové 56 (bývalá knihovna) pod vedením Aleny Navrátilové (certifikovaný trenér ČSKE, několikanásobná mistryně ČR v karate a kickboxu) za bezkonkurenční ceny. První hodina je ZDARMA.

název věk den čas místo cena za pololetí/rok
Karate PLAY (kondiční trénink hrou) 6-15   ÚT 15:00-16:00 Milady Horákové 400/700 Kč
Karate PLAY (kondiční trénink hrou) 6-15   ČT 16:00-17:00 Milady Horákové 400/700 Kč

Kamiwaza Cup 2016 - první velký turnaj karatistů

2.4.2016 se konal Kamiwaza Cup 2016 - turnaj v karate v Praze, kterého se zúčastnil i závodní tým DDM Praha 7. Pro děti to byly první velké závody a druhé závody celkově (po prosincovém oddílovém turnaji). Turnaje se zúčastnilo celkem přes 300 dětí z klubů z celé ČR, a evidováno bylo přes 400 startů v jednotlivých kategoriích.

Za DDM bojovali o medaile: Matěj Cidorák, Anna Wiltshire, Mikoláš Metelec, Lucie Králová a Jonáš Hlavatý. Trenérka Alena Navrátilová působila na turnaji jako rozhodčí.
Z pěti startujících dětí si tři odvezli medaile. Matěj Cidorák obsadil v kategorii technik třetí místo. Nejmladší Anna Wiltshire prohrála zápas s vítězkou celé kategorie a zabojovala o třetí místo, kdy suveréně vyhrála 3:0 na praporky. Patří jí tak bronzová medaile.
Dva nejodvážnější, Mikoláš Metelec a Lucie Králová, soutěžili v kategoriích bílých pásků, i když složili zkoušky na bílý pás den před turnajem. Závodili tak proti dětem, které mají minimálně roční náskok v trénincích.
Mikoláš Metelec po zaváhání a prohře v prvním kole zabojoval a nenechal soupeře vzít mu třetí místo. Za perfektní výkon si odnesl bronzovou medaili.
Lucie Králová, která taktéž závodila proti zkušenějším soupeřkám, obsadila krásné páté místo.
Jonášovi Hlavatému chyběla troška štěstí v rozlosování, a nastoupil tak v prvním kole proti silnému soupeři, se kterým zápas prohrál. Patří mu ale pochvala za vzornou reprezentaci karatistů z DDM.

Všem zúčastněným gratulujeme. Neztratili se ani na jednom z největších turnajů v karate v Praze.
Díky patří i Martině Vaněčkové, Katce Studničkové, a všem rodičům, kteří poskytovali svým dětem potřebnou podporu.