Soutěže 2017/2018

Název soutěže

Kat.

Dat.

Místo

Organizátor

Biologická olympiáda

C

23.4. 8.00

GNŠ

pí Trnková

vlastatrn@volny.cz

607 924 472

Biologická olympiáda

D

12.4. 8.00

GNŠ

pí Trnková

vlastatrn@volny.cz

607 924 472

Dějepisná olympiáda

1

17.1. 9.00

DDM P7

pí Pešková

petrabuddy@seznam.cz

777 077 553

Florbal

ml., st. chlapci

listopad

 

pí Hrabová

hrabova.l@seznam.cz

602 667 337

Florbal

ml., st. dívky

listopad

 

pí Hrabová

hrabova.l@seznam.cz

602 667 337

Chemická olympiáda

D

5.3. 8.00

GNŠ

pí Selingerová

stepanka.selingerova@gymstola.cz

233 089 751

Matematická olympiáda

Z5,Z9

24.1. 8.00

GNŠ

pí Tesařová

vera.tesarova@gymstola.cz

233 089 747

Matematická olympiáda

Z6,Z7,Z8

17.4. 8.00

GNŠ

pí Tesařová

vera.tesarova@gymstola.cz

233 089 747

Olympiáda v českém jazyce

1.

29.1. 8.00

Stross.nám.

pí Trnková

vlastatrn@volny.cz

607 924 472

Olympiáda v českém jazyce

2.

30.1. 8.00

DDM P7

pí Trnková

vlastatrn@volny.cz

607 924 472

Otvírání (Dětská scéna)

kolektivy

25.3.

10.00

Divadlo

Radar

pí Tesárková

radkatesarkova@volny.cz

724 350 605

 

Pražské poetické setkání

(Dětská scéna)

 

0.,1.,2.

4.4.

13.00

Divadlo

Radar

pí Tesárková

radkatesarkova@volny.cz

724 350 605

Pražské poetické setkání

(Dětská scéna)

 

3.,4.

5.4.

13.00

Divadlo

Radar

pí Tesárková

radkatesarkova@volny.cz

724 350 605

Pythagoriáda

5.,6.,7.,8.

28., 29.5. 9,00

GNŠ

pí Krajčová

krajcova@ddmpraha7.cz

728 127 385

Soutěž v anglickém jazyce

I.A,II.A

23.2. 8,00

Fr.Plamín.

pí Eiblová

eiblova@plaminkova.cz

733 106 029

Soutěž v anglickém jazyce

I.B, II.B

 22.2.

8:30

Trojské gymnázium

pí Hausdorová

hausdorova@trojskegymnazium.cz

Soutěž v anglickém jazyce

III.A

28.2. 8,30

GNŠ

pí Bogdanová

jirina.bogdanova@gymstola.cz

Soutěž v německém jazyce

I.A,II.A

8.2. 8,00

Fr.Plamín.

pí Eiblová

eiblova@plaminkova.cz

733 106 029

Soutěž v německém jazyce

I.B, II.B,III.A

 

5.2. 8,00

GNŠ

pí Šulcová

eva.sulcova@gymstola.cz

Wolkrův Prostějov

jednotlivci

a

kolektivy

 

19.3. 13:00

Divadlo

Radar

pí Tesárková

radkatesarkova@volny.cz

724 350 605

Zeměpisná olympiáda

A,B,C,D

20.2. 8.30

GNŠ

pí Valečková

sasa_val@volny.cz

604 458 383

 

 

 

Zájemce o danou soutěž se musí účastnit školního kola, které organizuje jeho škola. Umístění pak rozhoduje, zda bude reprezentovat školu v obvodním kole.

Propozice soutěží najdete kliknutím na odkaz psaný MODŘE
Výsledky soutěží pod odkazem psaným ČERVENĚ