Nabídka kroužků pro nový školní rok s online přihlášením

S novým školním rokem přichází zajímavá nabídka zájmových kroužků pro Vaše děti i Vás! My jsme si pro Vás připravili přehled těch, do kterých je možné přihlásit se online už nyní…

Umělecké a rukodělné

Novinkou pro školní rok je kroužek Šítí a rukodělné výroby. Tato tvorba není určena jen slečnám, které se chtějí naučit přípravu padnoucího kusu oděvu, ale i pro pány, kteří se chtějí naučit zpracovávat materiály jako je kůže nebo kov.

Rozšířili jsme rukodělné tvoření s lektorkou Kachnou. Kroužek nyní naleznete pod názvem Řemeslná dílnička a z důvodu vysoké poptávky rodičů je nově otevřená Řemeslná dílna pro rodiče s dětmi.

Již v loňském roce jsme otevřeli kroužek s názvem Cosplay, kde si děti vyrábí kostýmy a zbraně svých filmových či herních hrdinů. Dále navazuje kroužek Larp, kde si děti se svými výrobky nacvičí svou roli vyrobené postavy a prezentují se na veřejných vystoupení (třeba i pro rodiče).

 

 

Taneční

Naše nabídka tanečních kroužků je pro děti či dospělé, začátečníky i pokročilé. Lektoři se na Vás těší se svým tanečním stylem. Který je ten Váš? Stačí si jen vybrat!

ORIENTÁLNÍ TANEC                        HISTORICKÁ A DOBOVÝ TANEC                  SALSA                   STEP

 

Historický šerm

Máš rád rytíře? Obdivuješ umění boje se sečnou zbraní jako je kord či meč?
Historický šerm pro Vás v novém školním roce otevřel hned tři hodiny pro začátečníky. V hodinách se seznámíte se základy historického šermu a seznámení se zbraní. Výsledkem Vaší výuky bude postup do pokročilé skupiny a sestavení šermířského představení, se kterým během školního roku můžete vystoupit před diváky na veřejných akcích.

Více informací a online přihlášení

 

Pro nejmenší

Pro předškolní a mladší školní děti, máme širokou škálu kroužků se zaměřením na pohyb, logopedii či výtvarnou výchovu.

Více informací a online přihlášení

Nahoru