Filtr

Zápas Ringen - mladší Volno

ÚT 15:30-17:00

Vodárenská věž Letná | věk 6 - 11 | rekreační

Zápas Ringen - starší Volno

ÚT 17:00-18:30

Vodárenská věž Letná | věk 12 - 18 | rekreační

Karate - začátečníci I Obsazeno

PO 15:00-16:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | rekreační

Badminton I Volno

PO 16:00-17:00

ZŠ Tusarova | věk 8 - 15 | rekreační

Florbal GNŠ I Volno

ST 16:30-17:30

Gymnázium Nad Štolou | věk 9 - 15 | rekreační

Stolní tenis I Volno

ST 17:00-18:00

Šimáčkova 16 | věk 10 - 15 | rekreační

Malý fotbal Volno

PO 16:25-17:25

Gymnázium Nad Štolou | věk 10 - 16 | rekreační

Stolní tenis II Volno

ST 18:00-19:00

Šimáčkova 16 | věk 12 - 18 | rekreační

Stolní tenis III Volno

PÁ 14:30-15:30

Šimáčkova 16 | věk 10 - 15 | rekreační

Stolní tenis IV Volno

PÁ 15:30-16:30

Šimáčkova 16 | věk 12 - 18 | rekreační

Karate - začátečníci II Obsazeno

PO 16:00-17:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | rekreační

Karate - bílé a žluté pásky I Volno

PO 17:00-18:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - bílé a žluté pásky II Volno

ÚT 15:00-16:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - bílé a žluté pásky III Volno

ST 15:00-16:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - zelené pásky I Volno

ÚT 16:00-17:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - zelené pásky II Volno

ST 16:00-17:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - zelené pásky III Volno

ČT 16:00-17:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - fialové a hnědé pásky I Volno

PO 18:00-19:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - fialové a hnědé pásky II Volno

ÚT 17:00-18:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - fialové a hnědé pásky III Volno

ST 18:00-19:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - fialové a hnědé pásky IV Volno

ČT 17:00-18:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - freestyle mladší Volno

ČT 15:00-16:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - freestyle starší Volno

ST 17:00-18:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - kondiční trénink I Volno

ÚT 18:00-19:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Karate - kondiční trénink II Volno

ČT 18:00-19:00

Františka Křížka 25 | věk 6 - 18 | výběrový

Sportovní hry Volno

PO 17:00-18:00

ZŠ Tusarova | věk 10 - 15 | rekreační

Badminton II Volno

PÁ 15:30-16:30

Gymnázium Nad Štolou | věk 9 - 15 | rekreační

Badminton III Volno

ST 14:00-15:00

ZŠ T.G.Masaryka | věk 8 - 15 | rekreační

Badminton IV Volno

PO 15:00-16:00

ZŠ Tusarova | věk 7 - 15 | rekreační

Florbal GNŠ II Volno

ČT 16:30-17:30

Gymnázium Nad Štolou | věk 13 - 18 | rekreační

Florbal GNŠ III Volno

PÁ 16:30-17:30

Gymnázium Nad Štolou | věk 11 - 16 | rekreační

Florbal KOR I Volno

ÚT 16:30-17:30

ZŠ Korunovační | věk 7 - 10 | rekreační

Florbal KOR II Obsazeno

ÚT 17:30-18:30

ZŠ Korunovační | věk 10 - 14 | rekreační

Florbal FP I Volno

PO 16:00-17:00

ZŠ Františky Plamínkové | věk 6 - 9 | rekreační

Florbal FP II Obsazeno

ST 16:00-17:00

ZŠ Františky Plamínkové | věk 8 - 13 | rekreační

Florbal TGM Volno


ZŠ T.G.Masaryka | věk 6 - 9 | rekreační

Nahoru