Filtr

Badminton I Volno

PO 15:45-16:45 | ZŠ Tusarova | věk 8 - 15 | Rekreační

Badminton II Obsazeno

PÁ 16:30-17:30 | Gymnázium Nad Štolou | věk 9 - 15 | Rekreační

Badminton III Volno

ČT 15:00-16:00 | ZŠ T.G.Masaryka | věk 8 - 13 | Rekreační

Badminton IV Volno

PO 14:30-15:30 | ZŠ Tusarova | věk 7 - 15 | rekreační

Florbal dorost PÁ Volno

PÁ 19:30-21:00 | ČVUT Pod Juliskou | věk 14 - 18

Florbal dorost PO Volno

PO 19:15-20:30 | Děkanka | věk 14 - 18

Florbal dorost ST Volno

ST 18:45-20:15 | Lyceum Drtinova | věk 16 - 18

Florbal dorost ÚT Volno

ÚT 18:30-19:45 | Děkanka | věk 14 - 18

Florbal FP I Volno

PO 16:00-17:00 | ZŠ Františky Plamínkové | věk 6 - 8 | Rekreační

Florbal FP II Volno

PO 17:00-18:00 | ZŠ Františky Plamínkové | věk 8 - 9 | Rekreační

Florbal FP III Obsazeno

ST 16:00-17:00 | ZŠ Františky Plamínkové | věk 8 - 13 | Rekreační

Florbal GNŠ I Obsazeno

ST 16:15-17:15 | Gymnázium Nad Štolou | věk 9 - 11 | Rekreační

Florbal GNŠ II Obsazeno

PÁ 15:30-16:30 | Gymnázium Nad Štolou | věk 10 - 15 | Rekreační

Florbal Hamr ČT Volno

ČT 16:00-17:30 | Hamr Braník | věk 12 - 15

Florbal Hamr PO Volno

PO 16:00-17:30 | Hamr Braník | věk 5 - 15 | Rekreační

Florbal KOR I Volno

ÚT 16:30-17:30 | ZŠ Korunovační | věk 6 - 10 | Rekreační

Florbal KOR II Volno

ÚT 17:30-18:30 | ZŠ Korunovační | věk 10 - 14 | Rekreační

Florbal mladší pátek Volno

PÁ 15:45-17:30 | Děkanka | věk 11 - 13

Florbal mladší St Volno

ST 15:30-17:00 | Děkanka | věk 12 - 13

Florbal OHR mladší Volno

ÚT 15:30-16:30 | Ohradní | věk 6 - 8 | Rekreační

Florbal OHR starší Volno

ÚT 16:40-17:45 | Ohradní | věk 8 - 10 | Rekreační

Florbal Satalice I Volno

ÚT 15:30-16:30 | ZŠ Satalice | věk 7 - 12

Florbal Satalice III Volno

ČT 15:30-16:30 | ZŠ Satalice | věk 7 - 9 | rekreační

Florbal Satalice IV Volno

PÁ 13:45-14:30 | ZŠ Satalice | věk 6 - 7 | rekreační

Florbal Satalice V Volno

PÁ 14:30-15:30 | ZŠ Satalice | věk 8 - 9 | rekreační

Florbal Satalice VI Volno

PÁ 15:30-16:30 | ZŠ Satalice | věk 9 - 13 | rekreační

Florbal Satalice VII Volno

ÚT 20:00-22:00 | ZŠ Satalice | věk 18 - 40 | závodní

Florbal starší Pá Volno

PÁ 18:00-19:30 | ČVUT Pod Juliskou | věk 12 - 15

Florbal TGM Volno

ČT 14:00-15:00 | ZŠ T.G.Masaryka | věk 6 - 8 | Rekreační

Florbal TJ PAN ČT Volno

ČT 15:00-16:30 | TJ Pankrác | věk 5 - 12 | Rekreační

Florbal TJ PAN ST Volno

ST 15:00-16:30 | TJ Pankrác | věk 5 - 12 | Rekreační

Florbalová liga DDM Volno

ÚT 16:30-18:00 | Gymnázium Nad Štolou | věk 10 - 12 | Výběrový

Karate - fialové pásky I Volno

PO 18:30-20:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - fialové pásky II Volno

ST 18:30-20:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - fialové pásky III Volno

ČT 19:00-20:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrová

Karate - freestyle a zbraně Volno

PÁ 16:00-17:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - kondiční trénink Volno

ÚT 20:00-21:00 | Františka Křížka 25 | věk 8 - 16 | Rekreační

Karate - malé bílé pásky I Volno

ÚT 15:00-16:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - malé bílé pásky II Volno

ST 15:00-16:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - malé bílé pásky III Volno

ČT 16:00-17:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - přípravka Volno

PO 14:00-15:00 | Františka Křížka 25 | věk 2 - 5 | Rekreační

Karate - velké bílé pásky I Volno

PO 15:00-16:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - velké bílé pásky II Volno

ÚT 18:00-19:00 | Františka Křížka 25 | věk 8 - 16 | Výběrový

Karate - velké bílé pásky III Obsazeno

ST 16:00-17:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - velké bílé pásky IV Obsazeno

ČT 17:00-18:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - začátečníci I Obsazeno

ÚT 14:00-15:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 15 | Rekreační

Karate - začátečníci II Volno

ÚT 17:00-18:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 15 | Rekreační

Karate - začátečníci III Obsazeno

ČT 15:00-16:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 15 | Rekreační

Karate - zelené pásky I Obsazeno

PO 17:00-18:30 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - zelené pásky II Volno

ÚT 19:00-20:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - zelené pásky III Obsazeno

ST 17:00-18:30 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - žluté pásky I Volno

PO 16:00-17:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - žluté pásky II Volno

ÚT 16:00-17:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Karate - žluté pásky III Obsazeno

ČT 18:00-19:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 16 | Výběrový

Malý fotbal Obsazeno

PO 16:15-17:15 | Gymnázium Nad Štolou | věk 10 - 15 | Rekreační

Sportovní hry Obsazeno

PO 16:45-17:45 | ZŠ Tusarova | věk 10 - 15 | Rekreační

Stolní tenis I Obsazeno

ST 17:00-18:00 | Šimáčkova 16 | věk 10 - 15 | Rekreační

Stolní tenis II Obsazeno

ST 18:00-19:00 | Šimáčkova 16 | věk 12 - 18 | Rekreační

Stolní tenis III Obsazeno

PÁ 15:00-16:00 | Šimáčkova 16 | věk 10 - 15 | Rekreační

Stolní tenis IV Obsazeno

PÁ 16:00-17:00 | Šimáčkova 16 | věk 12 - 18 | Rekreační

Stolní tenis SEN Volno

PO 18:30-20:00 | Šimáčkova 16 | věk 15 - 70

Nahoru