Filtr

Badminton I Volno

| ZŠ Tusarova | věk 8 - 15 | Rekreační

Badminton II Volno

PÁ 15:30-16:30 | Gymnázium Nad Štolou | věk 9 - 15 | Rekreační

Badminton III Volno

PÁ 15:00-16:00 | ZŠ T.G.Masaryka | věk 8 - 13 | Rekreační

Florbal FP I Volno

PO 16:00-17:00 | ZŠ Františky Plamínkové | věk 6 - 8 | Rekreační

Florbal FP II Volno

PO 17:00-18:00 | ZŠ Františky Plamínkové | věk 8 - 10 | Rekreační

Florbal FP III Volno

ST 16:00-17:00 | ZŠ Františky Plamínkové | věk 8 - 13 | Rekreační

Florbal GNŠ I Volno

ST 16:15-17:15 | Gymnázium Nad Štolou | věk 9 - 12 | Rekreační

Florbal GNŠ II Volno

PÁ 16:30-17:30 | Gymnázium Nad Štolou | věk 10 - 15 | Rekreační

Florbal HAMR PO Volno

| Hamr Braník | věk 5 - 15 | Rekreační

Florbal KOR I Volno

ÚT 16:30-17:30 | ZŠ Korunovační | věk 6 - 10 | Rekreační

Florbal KOR II Volno

ÚT 17:30-18:30 | ZŠ Korunovační | věk 10 - 14 | Rekreační

Florbal OHR - mladší Volno

| Ohradní | věk 5 - 8 | Rekreační

Florbal OHR - starší Volno

| Ohradní | věk 8 - 10 | Rekreační

Florbal TGM Volno

ČT 14:00-15:00 | ZŠ T.G.Masaryka | věk 6 - 8 | Rekreační

Florbal TJ PAN ČT Volno

| TJ Pankrác | věk 5 - 12 | Rekreační

Florbal TJ PAN ST Volno

| TJ Pankrác | věk 5 - 12 | Rekreační

Florbalová liga DDM Volno

ÚT 16:30-18:00 | Gymnázium Nad Štolou | věk 9 - 12 | Rekreační

Karate - bílé pásky I Volno

PO 14:00-15:00 | Františka Křížka 25 | věk 3 - 18 | Výběrový

Karate - bílé pásky II Volno

PO 15:00-16:00 | Františka Křížka 25 | věk 3 - 18 | Výběrový

Karate - fialové pásky I Volno

ÚT 19:00-21:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 18 | Výběrový

Karate - fialové pásky II Volno

ST 18:00-20:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 18 | Výběrový

Karate - fialové pásky III Volno

ČT 18:00-20:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 18 | Výběrový

Karate - začátečníci I Volno

ÚT 15:00-16:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 8 | Rekreační

Karate - začátečníci II Volno

ÚT 16:00-17:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 8 | Rekreační

Karate - začátečníci III Volno

ÚT 17:00-18:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 8 | Rekreační

Karate - začátečníci IV Volno

ÚT 18:00-19:00 | Františka Křížka 25 | věk 6 - 8 | Rekreační

Karate - zelené pásky I Volno

PO 18:00-20:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 8 | Výběrový

Karate - zelené pásky II Volno

ST 16:00-18:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 18 | Výběrový

Karate - zelené pásky III Volno

ČT 16:00-18:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 18 | Výběrový

Karate - žluté pásky I Volno

PO 16:00-18:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 18 | Výběrový

Karate - žluté pásky II Volno

ST 14:00-16:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 18 | Výběrový

Karate - žluté pásky III Volno

ČT 14:00-16:00 | Františka Křížka 25 | věk 5 - 18 | Výběrový

Sportovní hry Volno

ČT 16:15-17:15 | Gymnázium Nad Štolou | věk 10 - 15 | Rekreační

Stolní tenis I Volno

ST 17:00-18:00 | Šimáčkova 16 | věk 10 - 15 | Rekreační

Stolní tenis II Volno

ST 18:00-19:00 | Šimáčkova 16 | věk 12 - 18 | Rekreační

Stolní tenis III Volno

PÁ 15:00-16:00 | Šimáčkova 16 | věk 10 - 15 | Rekreační

Stolní tenis IV Volno

PÁ 16:00-17:00 | Šimáčkova 16 | věk 12 - 18 | Rekreační

Malý fotbal Volno

PO 16:15-17:15 | Gymnázium Nad Štolou | věk 10 - 15 | Rekreační

Nahoru