Filtr

Mažoretky Volno

ST 16:45-18:00 | Vodárenská věž Letná | věk 7 - 11 | rekreační

Taneční přípravka pro nejmenší Obsazeno

ST 16:00-17:00 | Šimáčkova 16 | věk 4 - 7 | rekreační

Moderní tanec I Volno

ST 14:30-15:15 | Vodárenská věž Letná | věk 4 - 6 | rekreační

Přípravka Klánovice PO Obsazeno

PO 15:30-17:00 | Klánovice | věk 3 - 8 | výběrový

AR páry - Přípravka PO Volno

PO 15:30-17:00 | Šimáčkova 16 | věk 3 - 15 | výběrový

Historický tanec - začátečníci IRIS I Volno

ST 17:00-18:00 | Šimáčkova 16 | věk 6 - 12 | rekreační

Břišní tance - dívky Volno

ST 16:00-17:00 | Šimáčkova 16 | věk 8 - 15 | rekreační

Salsa - začátečníci Volno

ČT 16:00-17:00 | Šimáčkova 16 | věk 6 - 10 | rekreační

IRIS II Obsazeno

ST 18:00-19:30 | Šimáčkova 16 | věk 12 - 30 | výběrový

IRIS III Volno

ST 19:30-21:00 | Šimáčkova 16 | věk 12 - 30 | výběrový

IRIS - skupina Volno

ČT 19:00-20:30 | Šimáčkova 16 | věk 15 - 60 | výběrový

Salsa - pokročilí Volno

ST 15:00-16:00 | Šimáčkova 16 | věk 6 - 15 | rekreační

Salsa s maminkami - začátečníci Obsazeno

ÚT 17:00-18:00 | Šimáčkova 16 | věk 6 - 99 | rekreační

Salsa s maminkami - pokročilí Volno

ČT 17:00-18:00 | Šimáčkova 16 | věk 6 - 99 | rekreační

Břišní tance - pokročilí I Volno

ÚT 17:30-18:45 | Šimáčkova 16 | věk 10 - 80 | rekreační

Břišní tance - pokročilí II Volno

ÚT 17:30-18:45 | Šimáčkova 16 | věk 10 - 80 | rekreační

Přípravka Klánovice PÁ Volno

PÁ 16:00-18:00 | Klánovice | věk 3 - 8 | výběrový

Sparkles ÚT Volno

ÚT 17:00-19:00 | Klánovice | věk 5 - 12 | výběrový

Sparkles ČT Volno

ČT 16:00-18:00 | Klánovice | věk 5 - 12 | výběrový

Sparkles PÁ Volno

PÁ 14:00-16:00 | Klánovice | věk 5 - 12 | výběrový

DUO girls/ladies ÚT Volno

ÚT 19:00-21:00 | Klánovice | věk 5 - 20 | výběrový

DUO girls/ladies ČT Volno

ČT 20:00-21:30 | Klánovice | věk 5 - 20 | výběrový

Mystique PO Volno

PO 16:00-18:00 | Klánovice | věk 11 - 20 | výběrový

Mystique ČT Volno

ČT 18:00-20:00 | Klánovice | věk 11 - 20 | výběrový

Mystique PÁ Volno

PÁ 16:00-18:00 | Klánovice | věk 11 - 20 | výběrový

Daisy PO Volno

PO 16:00-18:00 | ZŠ Umělecká | věk 5 - 12 | výběrový

Daisy ST Volno

ST 15:30-17:30 | ZŠ Tusarova | věk 5 - 12 | výběrový

Daisy ČT Volno

ČT 16:00-18:00 | ZŠ Umělecká | věk 5 - 12 | výběrový

Diamonds PO Volno

PO 18:00-20:00 | ZŠ Umělecká | věk 11 - 18 | výběrový

ZRUŠENO 19.11.2021 Diamonds ÚT Volno

ÚT 17:00-19:00 | ZŠ Umělecká | věk 11 - 18 | výběrový

Diamonds ČT Volno

ČT 18:00-20:00 | ZŠ Umělecká | věk 11 - 18 | výběrový

Angels ÚT Volno

ÚT 18:00-20:00 | Energym Přívozní | věk 14 - 25 | výběrový

Angels ČT Volno

ČT 18:00-20:00 | Energym Přívozní | věk 14 - 25 | výběrový

Moderní tanec II Obsazeno

PO 16:45-18:00 | Vodárenská věž Letná | věk 7 - 11 | rekreační

Moderní tanec III Volno

ST 15:15-16:45 | Vodárenská věž Letná | věk 12 - 15 | rekreační

AR páry - Tanec PO Volno

PO 17:00-19:00 | Šimáčkova 16 | věk 9 - 35 | výběrový

AR páry - Akrobacie PO Volno

PO 19:00-21:00 | ZŠ Strossmayerovo nám. | věk 9 - 35 | výběrový

AR páry - Tanec ÚT Volno

ÚT 16:00-18:00 | Šimáčkova 16 | věk 9 - 35 | výběrový

AR páry - Akrobacie ÚT Volno

ÚT 18:00-21:00 | Šimáčkova 16 | věk 9 - 35 | výběrový

AR páry - Tanec ST Volno

ST 17:00-21:00 | Šimáčkova 16 | věk 9 - 35 | výběrový

AR páry - Přípravka ČT Volno

ČT 16:00-17:00 | Šimáčkova 16 | věk 3 - 15 | výběrový

AR páry - Tanec ČT Obsazeno

ČT 17:00-19:00 | Šimáčkova 16 | věk 9 - 35 | výběrový

AR páry - Akrobacie ČT Volno

ČT 19:00-21:30 | Šimáčkova 16 | věk 9 - 35 | výběrový

AR páry - Tanec PÁ Volno

PÁ 17:00-19:00 | Šimáčkova 16 | věk 9 - 35 | výběrový

AR páry - Akrobacie PÁ Volno

PÁ 19:00-21:00 | Šimáčkova 16 | věk 9 - 35 | výběrový

Nahoru